Start Prawo autorskie

 

Kopiowanie, reprodukowanie tekstów z portalu www.briardbeauceronklub.pl, w całości lub w części bez wcześniejszej, pisemnej zgody jest zabronione.

Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach na portalu www.briardbeauceronklub.pl zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

Wszystkie zdjęcia oraz filmy zamieszczone w portalu, są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autorów strony www.briardbeauceronklub.pl oraz osób, które udzieliły zezwolenia na wykorzystanie ich wizerunku.

Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania zdjęć/filmów lub ich części niezgodnie z opisanymi zasadami na tej stronie.
Jakiekolwiek wykorzystanie dowolnego z materiałów w inny sposób jest pogwałceniem własności intelektualnej i jest niniejszym zabronione.Podstawa prawna : Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dn: 04 lutego 1994 r. Dz.U.Nr.24, Poz.83, Dz.U.Nr.44. Poz. 170 z późniejszymi zmianami