Start S.O.S.

14 czerwca został znaleziony w Gdyni pies w typie rasy berger de beauce. Pies aktualnie przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Gdyni. Do dnia dzisiejszego (21 czerwca) jeszcze nie zgłosil sie po niego właściciel.
FRANCUZ to niespełna roczny pies. Nie ma chipa, ani tatuażu. Jest bardzo ładny, ma bardzo mocną kość, fajną budowę, prawidłowe ostrogi. Jest stabilnym psychicznie, zrównoważonym, jak na swój wiek psem, choć czasem jeszcze nieco  rozbrykanym. Przypuszczalnie jego właściciel po prostu sobie z nim nie poradził - Francuz bardzo ciągnie na smyczy, skacze i łapie za ręce, ale ładnie reaguje na konkretne korekty i jest łasy na dobre smakoszki.

Pies do wydania będzie po szczepieniach i  kastracji. Warunkiem wydania psa jest podpisanie umowy adopcyjnej ze schroniskiem w Gdyni.

kontakt w sprawie adopcji:
Schronisko w Gdyni 58-622-25-52 pn-pt 11-17, sb-nd 11-14
lub pracownik Joanna 698-090-361

03.07.2010

Francuz jest już  po szczepieniu przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym, czeka na kastrację. Nie ciągnie na smyczy, jest pojętny, szybko się uczy. Musiał mieszkać w mieście, bo nie reaguje na przejeżdżające pojazdy, chodzących ludzi i na odgłosy życia codziennego. Nie jest agresywny do ludzi, do psów ani do dzieci. Myślę, że mieszkał w mieszkaniu (a nie w kojcu). Czasem jeszcze zachowuje się jak 'duże dziecko' - podskakuje, szturcha łapą, ale jest to zupełnie naturalne w jego wieku.
Pozdrawiam i czekam z nadzieją, ze zgłosi się po niego jakiś miłośnik owczarków!
Joanna


 
8 Styczeń 2009 - zaginęła suczka ur. 26.06.2003 roku, we wsi Rzedziwojowice gmina Niemodlin (woj.opolskie).

ASTRA Tigra z Grabina, suka posiada tatuaż w uchu, uszy niecięte. Jeden pazur jest podwójny (nie opuszek). Suczka zaginęła w towarzystwie suki w typie labradora (czarna).

kontakt - mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 0698 887 442

 


 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 6