Start Komunikaty
Nowe kryteria prezentacji na stronie startowej
środa, 18 maja 2011 00:00

Wychodząc na przeciw sugestiom przesyłanym do Klubu B & B  uprzejmie informujemy, że od czerwca 2011 nadal na stronie startowej będziemy odnotowywać sukcesy naszych psów na zagranicznych wystawach z tą jednak różnicą, że nie
wystarczy już tylko wygranie klasy i zdobycie CAC. Będziemy prezentować psy, które uzyskają konkretne tytuły takie jak: Zwyc.Młodzieży lub CAJC, Best Baby, Best Puppy, Best Junior, Best Veteran, CACIB, BOS, BOB. Prosimy o przysyłanie zdjęć z wystaw, na których prezentowane psy odniosły sukces.

 
Ranking wystawowy 2010

Ranking jest opracowywany przez Klub na podstawie kart ocen przekazanych nam przez Oddziały ZKwP, bądź bezpośrednio przez właścicieli psów. W związku z tym uprzejmie prosimy o przysyłanie do końca maja b.r. na adres Przewodniczącej Klubu (pocztowy lub e-mailowy) kserokopii lub skanów kart ocen z zeszłorocznych wystaw, na których Państwa psy uzyskały ocenę doskonałą w klasach M, P, O, U, CH. W rankingu rozliczane są oceny wszystkich psów uczestniczących w wystawach. Nie przysłanie kart ocen nie wycofuje psa z rankingu, a jedynie obniża jego pozycję rankingową (z uwagi na fakt, że Klub nie otrzymuje dokumentacji z wszystkich Oddziałów ZKwP i nie dysponuje wiedzą o ewentualnym udziale niektórych psów w wystawach zagranicznych). Wyniki rankingu będą opublikowane w następnym biuletynie klubowym (pełne) i na naszej stronie internetowej (skrócone). Tradycyjnie właściciele zwycięskich psów zostaną nagrodzeni pucharami wręczonymi na Wystawie Klubowej, a dla pierwszych czterech lokatowych psów przewidziano pamiątkowe dyplomy.

 
Almanach briardów
Almanach

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli briardów, zainteresowanych promocją swoich piesków i hodowli, do poparcia nowej inicjatywy Klubu i zaprezentowania się w naszym nowym wydawnictwie, którego edycję planujemy przed Wystawą Klubową B. & B. we Wrocławiu.  Więcej informacji:Na okładce: Int.Ch.(CIB,CIE) BROYT z Andaye - Ch.PL, SK, H, RUS, A, BG, LV, MD, UA, Mł.Ch.PL, Sel.SK 2004, Sel.Belgii 2005, Sel.Francji 2006, Zwyc.PL’02, LT’04, Mołd.’06, V-ce Zw.Świata’06, Najlepszy Pies Roku 2005 i 2006 (z największą w historii Klubu ilością punktów rankingowych =  3729), Pies Ratowniczy Państwowej Straży Pożarnej, Egz.1 stopnia na Psa Terenowego i Poszukiwawczo-Gruzowiskowego, IPO.1, ur.9.01.2001, hod. Jolana Segetova, CR, wł. Makary Szulc, Łódź, foto - Wojciech Kaszczyk.

 

SKŁADKA KLUBOWA 2010

Osoby, których psy prezentujemy w Galerii Klubowiczów proszone są o zaktualizowanie składki klubowej do dnia 01.06.2010 i przysłanie dowodu wpłaty. Po tym terminie psy osób bez aktualnej składki będą musiały być usunięte z galerii. Z góry serdecznie dziękujemy. Redakcja

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3
Polish (Poland)English (United Kingdom)
imageimageimage