Start Komunikaty
niedziela, 01 listopada 2009 00:00

ZAKTUALIZOWANA LISTA REPRODUKTORÓW.

Uprzejmie informujemy, że klubowa, ogólnopolska lista reproduktorów będzie na bieżąco uzupełniana i aktualizowana. W związku z tym apelujemy do osób, które dotychczas nie kontaktowały się z Klubem, a mają hodowlanego psa, o przysłanie do Klubu dokumentacji potwierdzającej status reproduktora wraz ze zdjęciem i wszystkimi potrzebnymi do publikacji informacjami (skan obydwu stron rodowodu, wynik prześwietlenia rtg na dysplazję stawów biodrowych, protokół z zaliczonych testów psychometrycznych, skany lub kserokopie dyplomów potwierdzających zdobyte przez psa tytuły wystawowe i szkoleniowe oraz ewentualnie wynik nieobowiązkowych badań okulistycznych. Z góry dziękujemy Państwu za współpracę.
Redakcja

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KLUBOWEJ LISTY REPRODUKTORÓW

 

 
Przynależność do klubu
środa, 28 października 2009 00:00

W związku ze zbliżającym się końcem roku i trwającymi przygotowaniami do opublikowania nowego biuletynu klubowego prosimy ubiegłorocznych i potencjalnych Sympatyków Klubu o dokonanie dobrowolnej wpłaty na Klub, co pomoże nam w kontynuacji dotychczasowej działalności. W tym roku jesteśmy w dość trudnej sytuacji finansowej z uwagi na poważne koszty poniesione w związku z dużą ilością pucharów zakupionych na Wystawę Klubową. Sprawozdanie finansowe oraz lista Klubowiczów będzie opublikowana na przełomie roku. Z góry serdecznie dziękujemy za życzliwość i wsparcie wszystkim osobom, które zechcą odpowiedzieć na naszą prośbę.
 

Zarząd Klubu

Poprawiony: niedziela, 01 listopada 2009 00:50
 
Galeria Championów
czwartek, 15 października 2009 00:00

Serdecznie gratulujemy wszystkim właścicielom psów uzyskujących championaty młodzieżowe, krajowe i międzynarodowe. Przypominamy o możliwości zamieszczenia Państwa psa w naszej Galerii Championów po przysłaniu zdjęcia i skanu uzyskanego dyplomu. Istnieje również mozliwość aktualizacji tytułów zdobytych przez psy już obecne w galerii po dosłaniu do Klubu stosownych dokumentów.

Poprawiony: niedziela, 01 listopada 2009 01:05
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3
Polish (Poland)English (United Kingdom)
imageimageimage